De Fred Foundation heeft ons dit jaar weer een donatie gegeven! We hebben net als vorig jaar een donatie ter waarde van € 15.000 gekregen.
Dankzij deze donatie konden wij telefoons, laptops, voedselbonnen, kledingbonnen en hygiëneproducten aanschaffen. We gebruiken het voor onze ondersteuningsprojecten zoals toeleiding naar werk. Dit is voor mensen die niet in het bezit zijn van een mobiele telefoon en die het zeer nodig hebben voor sollicitatie, maar ook bijv. contact met de werkgever. Dit vergroot hun kans om een baan te vinden, maar ook voor mensen die een baan hebben gevonden en moeten overleven tot hun eerste salaris.
Een ander project is de terugkeer. We helpen mensen die onderweg zouden zijn naar hun thuisland, die de beslissing hebben genomen om terug te gaan naar familie, een verslavingskliniek of psychiatrische instelling. Tenslotte is de donatie ook voor mensen die in nood zijn en mensen die honger hebben. Mensen die we in ziekenhuizen of psychiatrische instellingen bezoeken, die we op straat of in een opvang ontmoeten, hebben geen verzorgingsproducten en die zijn hard nodig bij de dagelijkse verzorging.
We zijn de Fred Foundation enorm dankbaar voor deze steun!