Fundacja Barka poszukuje pracownika programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo- Wschodniej w Reykjaviku.

Fundacja Barka poszukuje pracownika pilotażowego 6-miesięcznego programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w Reykjaviku.
Barka prowadzi od 10 lat programy pomocowe m.in. w Londynie, Dublinie, Hadze, Rotterdamie, Antwerpii. Projekt prowadzony będzie we współpracy z Urzędem Miasta Reykjavik. Jego celem jest pomoc obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w wyjściu z bezdomności, uzależnień i innych trudności życiowych. Projekt będzie prowadzić holenderski oddział fundacji Barka.
Strony internetowe Fundacji Barka w Polsce oraz holenderskiego oddziału: www.barka.org.plwww.barkanl.org

Opis stanowiska pracy: praca w dwuosobowym zespole z osobą mającą osobiste doświadczenie bezdomności i uzależnień, które przezwyciężyła; praca w miejscach pobytu osób bezdomnych w Reykjaviku ( noclegownia, centra dziennego pobytu i inne miejsca)

Wymagania: narodowość polska, wykształcenie wyższe ( preferowane nauki społeczne), dobra znajomość j.angielskiego, znajomość j.islandzkiego będzie dodatkowym atutem, gotowość do odbycia dwutygodniowego szkolenia w Holandii i Polsce jako etap rekrutacji.

Miejsce pracy: Reykjavik

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Przewidywany czas rozpoczęcia pracy: grudzień 2016

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna w listopadzie 2016 ( 24-25 listopad) w Reykjaviku. Drugim etapem rekrutacji będzie dwutygodniowe szkolenie w Holandii i w Polsce, w projektach Fundacji Barka w listopadzie/grudniu 2016.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres:
office@barkanl.org do 22 listopada 2016.